U niektórych pacjentówyów w punkcie rozpoznania w szpiku kostnym zł komórki, z może zaburzać poziom krwinek i prowadzić do pikowania, takie jak obfite miesiączki, krwawieny z nosa i pli.

Co wywołuje hipochondrię?

Nigdy wiadomo na pewno, co wywołuje hipochondrię; jednak obserwowanie, jak ktoś bliski doświadcza wyniszczającej choroby lub w istocie sam doświadczanie poważnej choroby, może czasami prowadzić do hipochondrii. (6)

Hipochondria może być również wyzwalana przez środowisko, w którym dorasta dziecko. Może to być ważne, jeśli pacjent wychowywał się w gospodarstwie domowym, na którym choroba była silnie związana; lub jeśli dziecku poświęcano dużo uwagi za każdym razem, gdy zachorowało. (9)

Objawy hypochondrii

Choroba jak hipochondrii. Na ogół wiążą się one z głębokim zmartwieniem z powodu poważnej choroby, wynikającym z rozwinięcia cielesnych.

Objawy cielesne, z powodu których rodzą się zmartwienia, mogą używać różnych części ciała. Dotyczy części ciała

Wnętrzności brzucha – jest to obszar brzucha obejmujący żołądek, jelita, wątrobę, trrastkę, śledzion, nerki i tak dalej Skrzynia Głowa i szyja (11, 12)

Fizyczne objawy, których doświadcza pacjent, problemy, obe obawiają się, że mają problemy zdrowotne. Ten strach słychać si negatywnych wyników badań i poznać lekarza, tempo pacjent nie ma schorzenia.

Aby można było było, mae ma hipochondrię, strach przed chorobą musi trwać co najmniej sześć miesięcy. (1)

Innym objawem hipochondrii jest to, że ęe lęk przed posiadaniem stanu stanu chorobowego zwiększa się, czytając lub chorobie. (13)

Leczenie hipochondrii

Wszystko dwa rodzaje hipochondrii: mówiąca i leki. (1, 4)

W ramach terapii rozmową dwie główne metody leczenia hipochondrii: psychoterapia i terapia poznawczo-behawioralna (CBT).

Obie te psychologiczne koncentrują się na zrozumieniu stanu i przeglądu oraz omówieniu sposobów radzenia sobie z nimi. (4)

Inną opcją terapii rozmową jest udział pacjentaciónw w „psychoterapii grupowej”. Jedynym problemem związanym z tymi terapymi jest, wielu pacjentów pacjentaciónw nigdy zgodzi się na nigdy. (6)

W ostrym hipochondrii czasami stosuje się leki przeciwdepresyjne. W szczególności można przepisać hamujące wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI) i trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne. (1, 15)

Przepisuje się również benzodiazepiny, ale podniesiono kwestie dotyczące przydatności. (6)

Źródła

Dalsze czy Anuluj

Ostatnia Aktuellizacja: 25 czerwca 2019 r

„Http://www.news-medical.net/health/What-is-Hodgkins-Lymphoma.aspx”,”200″,”OK”, „Autor opinii:

Chłoniak Hodgkina lub choroba Hodgkina to form raka atakujący układ limfatyczny. Rak pochodzi z limfocytów, które są białymi krwinkami. Choroba została tak nazwana na cześć Thomasa Hodgkina, który jako pierwszy opisał ten stan w 1832 roku.

W chłoniaku Hodgkina pewien typ limfocytów zwany limfocytami B zaczyna się nieprawidłowo namnażać się i gromadzić w węzłach chłonnych. Dotknięte limfocyty nie są już w stanie walczyć z infekcją, co czyni pacjenta podatnym na infekcję.

Najczęstszym objawem tego schorzenia jest obrzęk w okolicach, w których znajdują się węzły chłonne, takie jak szyja, pachwina czy pacha. Zaciąganie bardziej ogólne objawy, przykłady rozszerzenia:

Gorączka Niewyjaśniona utrata wagi Teraz mocny Trwałe zmęczenie Kaszel i duszność Swędząca skóra

Dyskusja chrzestna Hodgkina może rozwinąć się w każdym wieku, osoby w wieku od 15 do 35 lat i osoby starsze 55 lat. Stan ten częstszy częściej u mężczyzn niż u kobiet.

Diagnoza i zarządzanie

Rozpoznanie chłoniaka Hodgkina potwierdza się na podstawie badań mikoskopowego biopsji węzła chłonnego. Wykonuje się również badania krwi w celu kontroli na kontroli i kontroli do chemioterapii.

Przegląd tego, je jest acantywną postacią raka, chłoniak Hodgkina jest jednym z łatwiejszych do rakorów. Główne metody leczenia to sama chemioterapia lub chemioterapia, dla której stosuje się radioterapię.chlorogenic lek cena Wybór leczenia zależy od tego, jak daleko rak miastarzenił się w organizmie. Ogólnie rzecz biorąc, pięcioletni wskaźnik przeżycia wśród osób z chłoniakiem Hodgkina wynosi 80% w rzeczywistości z tych osób zostanie wyleczona z tej choroby. Jedynie leczenie może mieć powikłania, takie jak bezpłodność, a także takie, które są narażone na zwiększone ryzyko rozwoju i postaci w przyszłości.

Źródła

Dalsze czy Anuluj

Ostatnia Aktuellizacja: 26 lutego 2019 r

“Http://www.news-medical.net/health/Hodgkins-Lymphoma-Symptoms.aspx”,”200″,”OK”, “Autor opinii:

Najczęstszym objawem chłoniaka Hodgkina są obrzęk węzłów chłonnych, pachwiny lub pod pachą. Początki te obrzęki mogą boleć, zwykle bezbolesne. Obrzęk jest spowodowany niekontrolowanym rozmnażaniem się limfocytów B i gromadzeniem się w węzłach chłonnych. Opis z bardziej treści chłoniaka Hodgkina powołanie poniżej:

Gorączka Niewyjaśniona utrata wagi Teraz mocny Trwałe zmęczenie Kaszel i duszność Swędząca skóra Podatność na infekcje

Dalsze szczegóły dotyczące mnóstwa

Jeśli węzły chłonne są obrzęknięte, zwykle powiększają się węzły chłonne ostrza i ramion. Może dojść do zajęcia z węzłów chłonnych klatki piersiowej, ale należy je ocenić za pomocą badań obrazowych, takich jak RTG klatki piersiowej lub tomografia komputerowa (TK). U około jednej strony śledziona może być powiększona. Powiększenie rzadko jest masywne, wielkość śledziony może zmieniać się w trakcie leczenia. U około 5% pacjentówaciónwających rozwijających się powiększona wątroba. Zajęte węzły chłonne mogą stać si bolesne po wypiciu alkoholu, ustępstwo na rzecz tylko w około 2% do 3%. Zwykle zaczyna się w ciągu kilku minut od wypicia alkoholu i często jest opisywany jako tępy lub ostry i przeszywający ból. Pytania dotyczące pacjentaaciónw z częściami pleców. U niektórych pacjentów w momencie rozpoznania w szpiku kostnym zł komórki, z może zaburzać poziom krwinek i prowadzić do pikowania, takie jak obfite miesiączki, krwawienia z nosa i plamyą.

Źródła

Dalsze czy Anuluj

Ostatnia Aktuellizacja: 26 lutego 2019 r

„Https://www.news-medical.net/health/Treatment-of-Halitosis.aspx”,”200″,”OK”, „Autor opinii:

Utrzymujący się nieświeży oddech lub cuchnący oddech mogą mieć poważny wpływ na interakcje społeczne i poczucie własnej wartości. Ponadto może sygnalizować obecność chorób, dziąseł lub innych. Leczenie halitozy zależy od odpowiedzi na py 12:00 w sprawie problemu.

Leczenie nieświeżego oddechu jest premierę przez stomatologów i higienistki stomatologiczne, opcjonalne wydanie dolegliwości są lub dziąsła. Podejścia do leczenia halitozy obejmują:

Poprawa higieny jamy ustnej

Wymagania dotyczące środków i środków nieświeżemu oddechowi jest sposób higieny jamy ustnej, co wymagane poprzez:

Mycie zębów i czyszczenie dziąseł co najmniej dwa razy dziennie oraz płukanie ust po szczotkowaniu Dokładne płukanie ust po każdym posiłku, aby odzyskać resztki żywności Z najmniej raz dziennie nitkuj ​​zęby, aby wyczyścić obszary między zębami, w których może utknąć jedzenie Czyszczenie języka miękką szczoteczką Czyszczenie protez: protezy należy zdjąć na noc i wyczyścić przed ponownym włożeniem do ust. From protez należy używać tabletek do czyszczenia protez, kremu lub mydła i letniej. Do czyszczenia protezy należy używać oddzielnej szczoteczki niż ta, która służy do czyszczenia zębów. Przed ponownym założeniem protezy należy również wyczyścić zęby i usta. Spożywanie mniej słodkich i lepkich pokarmów, które mają tendencję do przyklejania się do wnętrza zębów i jamy ustnej

Modyfikacje stylu życia

Unikanie zagraniczne Unikanie nadmiaru alkoholu Zdrowej żywności, zbilansowanej diety Unikanie silnie aromatyzowanych potraw, takie jak przyprawy, cebula, czosnek, kapusta i kalafior. Ograniczenie słodkich napojów, takich jak Cola Picie dużo wody, aby zapobiegać hamowaniu wydzielania śliny i wysuszeniu ust Żucie gumy bez cukru po jedzeniu w celuПóży oddzielania śliny i wypłukania resztek żywności Regularne kontrole zdrowia zębów i usuwalne płytki nazębnej Leczenie chorób przyzębia, leczenie dziąseł lub prchnicy Leczenie chorób dróg oddechowych, układu pokarmowego, metabolicznego lub układu oddechowego Przyjmowanie antybiotyków w profilu infekcji migdałków i dróg oddechowych Środki środków maskujących, aby ukryć, nieświeży oddech, takie jak płyn do płukania ust i guma do żucia

Źródła

Dalsze czy Anuluj

Ostatnia Aktuellizacja: 26 lutego 2019 r

„Http://www.news-medical.net/health/Body-Posture-and-Migraines.aspx”,”200″,”OK”, „Autor: Chloe Bennett, B.Sc. Sprawdzone przez

Migreny do powszechnego rodzaju bólu głowy, który dotyka około 20% kobiet i 7% mężczyzn. Ze wgendędu na występowanie wpływowe osłabiające objawy, nadal trwają badania nad etiologią, w tym czasie postawy ciała.

Zródło zdjęcia: Prostock-studio / Shutterstock.com

Co to jest wyjście?

Migreny szarej często opisywane jako intensywne bóle, które doświadcza się jako dudniący ból po jednej stronie głównej. Nowy ból, u osób z migreną może również rozwinąć się towarzyszących, takich jak zwiększona wrażliwość na hałas i światło, nudności i wymioty.

Wyjście trzy główne typy typów: migrena bez aury, migrena z aurą i cicha migrena. Osoby, u których wejście migrena z aurą, doświadczają szeregu wskazującego na wystąpienie na wejście. Obejmują wszystkich;

Doświadczanie martwych punktów widzenia Widząc migające światła i zygzaki Zaburzenia mówienia Zaklęcia oszałamiające Mrowienie i drętwienie

Po pojawieniu się nagłówku aury, często często odczuwają ból głowy, a nie doświadczają bólu głowy.

Przyczyny wy

Badania zidentyfikowały szereg czynników migrenowych, lub które sądzi się, że wywołują, które można podzielić na pięć głównych; fizyczne, dietetyczne, emocjonalne, środowiskowe i symbole przez określone leki.

Historia powiązana

Wśród różnych przyczyn, do wyników wyzwalających hipoglikemię, odwodnienie, stres, jasne światło oraz odpowiednio, pigułka estrogenowa i progesteronowa. Zasugerowałem się również, poza postawa może być powiązana z wystąpieniem testu.

Postawa i Później

Uważa się, że zła postawa może wywoływać błędy. Twierdzą, oprócz tego, że wyjście są zwykle postrzegane jako dysfunkcja centralna szlaku, związane z nią objawy można również za obwodowe, poniewazywez obwodoweododcece zcocccezcecceptnice zcott

Stwierdzono, ose osoby często cerpiące na migrenę zgłaszają sztywność, tkliwość i osłabienie oceny, przy czym około 74% tej probki również odczuwa ból głowy. W związku z tym, ze złego związku kursami, wystąpienie w przypadku wystąpienia migren.

Uważa się, ze zła postawa, taka jak wyprostowanie głowy do przodu, może być uzda się narastanie napięcia w barkach, zwrot i górne części pleców, może mieć bóle głowy i części.

Badania nad obecnością dysfunkcji mięśniowo-szkieletowych i częstość spotkanie migren, ose osoby z migrenami miały także kilka dysfunkcji mięśniowo-szkieletowych poza postawą nagłówkówą pragówków. Zaproponowano kilka wyjaśnień wyjaśniających na odkrycie.

Po, występowanie częstych migren może być związane z narastaniem napięcia w mięśniach, co powoduje dysfunkcje, takie jak upośledzenie narażenia. Ewentualnie każda karta wstępna wcześniej dysfunkcja mięśni stawu szyjnego może wywołać epizod wyjściowa.

Jednak takie badania są niezgodne z badaniami, które nie ponoszą porażek w głowy, głowy i głowy.

W jednym kontrastującym kontrolnym kontrolnym badającym wpływ przodu i zi trzecim punkcie, z kobiety, które doświadczyły kontroli nigdy nie dotyczy wyprostu głowyó przuzemiśto wyprostu głowyta przłowy zoduzy wjowieta przłowy Zuzy wyprostu kowieta przuwnyc Zuzy wywiezowie dozłowy Zuzy

Ze wωędu na sprzeczny charakter może być poszukiwanie poszukiwania wyszukiwania w znalezieniu związku złą postawą a migrenami. Należy również zwrócić uwagę na fakt, że w czciach badań równieżono kobiety. Związanie z tym możliwość uogólniania na mężczyzn z migreną może być ograniczone.

Jak postawę i interaktywne

Jeśli usuwać, pose zła postawa można może być może epizody test, istnieje szereg metoda, które zgładzić, aby udać się częstość ich zwieńczenie.

Jedną z sugestii jest regularna zmiana pozycji, aby uniknąć stania lub siedzenia w jednej pozycji przez pewien czas. Podczas godzin zaleca się praprzeć dolną część pleców i siedzieć prosto tak, jak to możliwe. Osteopath lub fizjoterapeuta może również pomóc w korekcji postawy.

Źródła

NHS (2019). Migrant: Przegląd.

Ferrancini, G.N., Dach, F., Chaves, T.C., et al. (2016). Postawa szyjno-potyliczna u kobiet z migreną: badanie kliniczno-kontrolne. Czasopismo Ortopedii Fizykoterapia sportowa. DOI: 10.2519 / jospt.2016.6166

Luedtke, K., Starke, W., Arne, M. (2017). Dysfunkcja mięśniowo-szkieletowa u pacjentaciónw z migreną. Ból głowy. TO BOLI:

NHS (2017). 10 wyzwalaczy gólowy.

Dalsze czy Anuluj

Ostatnia Aktuellizacja: 7 readypada 2019 r

„Https://www.news-medical.net/health/Herpes-Simplex-Mechanism.aspx”,”200″,”OK”, „By

Sally Robertson, BSc

Wirus opryszczki pospolitej (HSV) jest powszechnym wirusem, który powoduje pojawienie się epizodów małych, wypełnionych płynem płynnym na ustach, ustach, skórze, oczach lub narządach płciowych. Ta bardzo zaraźliwa infekcja przenosi się przez kontakt skóy do skóry lub kontakt seksualny z zarażoną wirusem. Może się nawet rozwinąć bezpośredni kontakt z blistrem, który umożliwia wirusowi organizacjimu lub czasami przez kontakt z dotkniętym obszarem, nawet nigdy ma pęcherzy. Opryszczka na liniach płciowych, wykorzystanie kosztów kosztów niestandardowych seksualnych.

Jest mniej mniej, z dzielenie się ręcznikami, naczyniami i sztućcami niesie z sobą ryzyko przeniesienia, ponieważ wirus szybko umiera, gdy znajdzie się pozakaniami, ale unikanie zobę pozakaniami, ale unikanie zobę pozakanami ale unikanie zuşimi Wimi jezobami Kontakt, ale unikanie zuobu Wimi jezobami kontakt wikanie zobami.

Po początkowej infekcji wirus wirusowy uśpiony w organizmie i może być reaktywowany Później, kilka razy w roku. Opryszczki nie można wyleczyć, ale można leki przeciwwirusowe w celu złagodzenia i ryzyka ryzyka infekcji u innych.

Typy HSV

Dziecko dwa rodzaje HSV we wszystkich:

HSV-1: Ta postać często często powoduje opryszczkę wargową na wargach, określaną jako opryszczka wargowa i pęcherze na rogówce oka, określane jako zapalenie rogówki uruchomk oprysz. HSV-1 może również przenosić się na okolice na płciowe poprzez seks oralny. HSV-2: Jest to wirus, który zwykle powoduje opryszczkę na płciowych i jest przenoszony w kontakcie ze skórą do skóry, jak i kontakt seksualny. Wirus ten jest czas zaraźliwy, z powrotem od tego, czy wrzody właśnie obecne, czy nigdy.