Çaba ve eziyet hakkında yeterli söyleyemem.

GM Mike Hazen, Marte dahil olmak üzere 31 Ağustos’ta çok sayıda emektarla anlaşma yaptı ve ekip, 2021’de hangi seçeneklere sahip olduklarını görmek için birkaç genç oyuncuyu çağırdı. sağ alan. Dokuzuncu vuruşta kariyerine ilk kez girdi ve bir tek için sahanın sol tarafında yer topuna çarptı.Smith, Virginia’daki yıldız bir üniversite kariyerinin ardından 2017 seçmelerinde genel sıralamada 7. sırada yer aldı.

Yakalayıcı / dış saha oyuncusu Daulton Varsho’ya katılarak D-backs’in 2017 draft sınıfından büyük liglere yükselen ikinci oyuncu. UP NEXTMariners: Seattle, üç maçlık seriyi RHP Justin Dunn (3-1, 4.09 ERA ile tamamlıyor) ) höyüğün üzerinde. Son 18 vuruşunda sadece iki kazanılan turdan vazgeçti. Diamondbacks: Arizona, RHP Luke Weaver (1-6, 7.12) ile karşı oynadı. Bu sezon dokuz maça başladı ama hiçbirinde altı tam vuruş yapamadı. Başlangıçta ortalama dört vuruşun biraz üzerinde. .— Daha fazla AP MLB: https://apnews.com/MLB ve https://twitter.com/AP-Sports 14 Eylül 2020 İlişkili Basın PHOENIX – Donovan Walton’un üç RBI’si vardı ve Seattle Mariners, Pazar günü Arizona Diamondbacks’i 7-3 yendi. Jose Marmolejos, iki vuruş yaparak bir koşuya çıktı ve Seattle’ın hafta sonu serisinin üçte ikisini almasına yardımcı oldu. Phillip Ervin iki gol attı ve bir koşuya çıktı.Casey Sadler (1-0), kontrol sorunları ile mücadele eden Justin Dunn’ın rahatlamasında iki golsüz vuruşla galibiyet aldı.

Seattle, evde bir çift kafadan bir gün önce altı rahatlatıcı kullandı."Mariners menajeri Scott Servais, takımımıza maçın galibi olması için her fırsatı vermeye çalıştık dedi. "Olur. Çılgın bir sezon. Kesinlikle bir çift başlığa giden bir gün, marş motorumuzdan biraz daha fazla uzunluk elde etmek istersiniz. Olmadı, anında uyum sağlamalıyız ve biz de öyle yapacağız."Josh VanMeter, Arizona’da bir RBI ikilisi de dahil olmak üzere iki vuruş yaptı. Luke Weaver (1-7), beş istekada iki koşu ve dört vuruşa izin verdi. Walton, Seattle’ı ikinci sırada bir skorlama topraklamasıyla öne geçirdi.

Travis Bergen’e karşı altıncı turda iki dışarıda büyük bir vuruş yaptı ve Mariners’ı 4-1 öne geçirmek için iki turluk bir ikiye katladı."Takımın kazanmasına yardımcı olmak için elinizden gelen her şeyi yapmaya çalışın, dedi Walton. "Tek yapmaya çalıştığım şeyi kısa tutmaktı. Çoğunlukla sürmek için bir adım atın."Arizona, Christian Walker’ın zorlaması ve Kole Calhoun’un fedakarlık uçuşunda yedinci turda iki geri döndü. Ancak Ervin, Seattle’ın iki sayılık sekizincisinde bir RBI ikiye katladı ve Kyle Lewis dokuzuncu olarak bir fedakarlık sinek ekledi. Son sıradaki Arizona, son 24 maçında 20. kez kaybetti."Diamondbacks menajeri Torey Lovullo, genel olarak, tüm gün, ilk sahadaki savaşı kazanamıyorduk ve bunun çizgi skorunda büyük bir fark olduğunu söyledi. "Önde gelen yürüyüşlerle birkaç koşuya imza attılar ve oyunun adı bu."Mariners, ilk turda Marmolejos’un ikili RBI ikiye katına sıçradı ve Kyle Seager ile yarıştı. Diamondbacks, Josh Rojas’ın üsler etrafındaki koşuşturmasıyla onu 1’de eşitledi. Rojas, ilk turda VanMeter’ın sağdan merkeze çiftindeki etiketin hemen önünde eve kaydı. Dunn iki vuruşta beş yürüdü.

Bir vuruşa izin verdi ve beşi vurdu. AVCILARDA Mariners, AL West’te ikinci, sezon sonrası bir noktada. Houston’ın 1 1/2 maç gerisindeler. Oakland, bölümün tepesinde."Daha iyi olmaya devam ediyoruz, çok çalışıyoruz. Servais, bazı ilginç serilerimiz var, kazanan rekorları olan bazı takımlar, dedi. "Ama adamlarımız bunu dört gözle bekliyor.

Hiçbir şeyden korkmazlar."KAYBEDEN SEZON TUTULDU 17-31’lik bir rekora sahip olan Diamondbacks, 2020’de geride kalan 12 maçla kaybedilecek bir sezonu garantiledi. Her ikisi de 2017 sezonundan önce gelen genel menajer Mike Hazen ve Lovullo’nun ilk kadrosu."Lovullo, daha iyi olmamız gerektiği anlamına geliyor, dedi. "Bu, geri dönüp olan birçok şeyi, yaptığım birçok şeyi değerlendirmem gerektiği anlamına geliyor. 60 oyunu bahane olarak kullanmayacağım. Bunu biliyorduk. Temel kuralları biliyorduk.

Farklı olabilirdi ama alışmak için bolca vaktimiz vardı. Alçakgönüllü ama bizi daha iyi yapacak."HAVA KALİTESİ KONTROLÜServais, kulübün Pasifik Kuzeybatı boyunca orman yangınlarından çıkan duman nedeniyle sağlıksız olan Seattle’daki hava kalitesini izlediğini söyledi. Denizcilerin Pazartesi günü evinde planlanmış bir çift kafa oynayıp oynamayacağını etkileyebilir."Servais, hava biraz daha iyi olabilir gibi görünüyor dedi. "Sadece beklemek ve (Pazartesi) basketbol sahasına neyin getireceğini görmek zorundayız."EĞİTMEN ODASI Diamondbacks: Lovullo, Cumartesi günü beş vuruşta çalışan RHP Zac Gallen, sağ orta parmağında bir tırnak sorunu yaşadığını söyledi.

Gallen, bu sezon Arizona’nın en tutarlı başlangıcı oldu.rulette en cok gelen numaralar Lovullo, tırnağın Gallen’in atışları üzerindeki etkisinin "en az."UP NEXTMariners: Athletics ile bir çift kafa makyajı yapmak için eve gidin. Oakland ile evde üç maçlık bir seri, A’nın seyahat eden grubu arasında COVID-19 için pozitif bir test olması nedeniyle bu ayın başlarında ertelendi.

LHP Marco Gonzales (5-2, 3.02 ERA), ikinci oyun bir açıcı ile rahatlatıcıların bir koleksiyonu olacak şekilde Mariners için açılışı başlattı. Diamondbacks: Pazartesi günkü boş günden sonra, LHP Madison Bumgarner (0-4, 7.52 ERA) Salı günü Los Angeles Angels karşısında Arizona’da Anaheim’da başlaması planlanıyor .— More AP MLB: https://apnews.com/MLB ve https://twitter.com/AP-Sports 27 Eylül 2020Associated Press OAKLAND , Kaliforniya – Oakland Athletics, playoffların hızla yaklaşmasıyla Eylül sonunda daha iyi sallanmak istiyor. Robert Grossman, AL West şampiyonları için kariyerindeki ilk multi-homer oyununda bir çift home run sağladı, ancak A’lar yine tökezledi. Seattle Mariners Cumartesi günü çift başlılıklarını silip süpürürken 2. maçta 12-3 mağlubiyet aldı."Bu harika bir duygu değil. A’nın menajeri Bob Melvin, bu bir büyük lig beyzbol maçı, kazanmaya çalışıyorsun, dedi. "İlki zordu tabii ki. O maçı kazanmak için oldukça iyi bir şansımız olduğunu hissettik ve kazanmadık."Bazı fırsatlar vardı. İkinci maçta atışın biraz sınırlı olacağını biliyorduk ve bu oyunda kullanmak istemediğim bazı adamlar vardı, bu yüzden biraz kontrolden çıktı.

Sadece günü bir kenara bırakıp yarın oynamaya gelmelisiniz ve bunun normal sezonun son maçı olduğunu ve sezon sonrası başladığını bilmelisiniz."J.P. Crawford, Seattle için bütün gün teslimat yaptı. Altıncı sıradaki beraberlik single’ının ardından 5-1 ekstra vuruşlu Oyun 1 galibiyetinin sekizinci vuruşunda bir go-önde single’ı vurdu, ardından gece içkisi sırasında sekiz sayılık bir üçüncüde bir RBI ikiye katladı. Seager, açılışın sekizinci vuruşunda iki turluk bir sürüş yaptı ve bir gece önceki zorlu bir mağlubiyetten geri dönen Mariners için ikinci oyunda bir tek atış yaptı. Grossman, sağ elini kullanan Justin Dunn’a karşı birinci ve beşinci vuruşlarda solo sürüşlerde bağlandı (3-1). Tommy La Stella, Oyun 1’de altıncılığa başlamak için üç katına çıktı, ancak A’lar eski Oakland sağından yararlanamadı. hander Kendall Graveman (1-3)."Graveman, özellikle bu ay yüksek kaldıraçlı bir durumda dışarı çıkabilmek ve bunu biraz Adrenalin ile yapabilmek harikaydı, dedi.Khris Davis, dördüncü vuruşta bir fedakarlık sineği vurdu, ama bu oldu vuruşu umdukları yerde olmayan A’lar için."Bu takımda hiç şüphem yok. Bölümdeki en iyi takım biziz, bizi herhangi birine devrederim, dedi Grossman. "Bu bir eziyet oldu."Salı günü Kolezyum’da başlayacak en iyi üç vahşi kart serisine ev sahipliği yapacak olan tipik ağır ağır A’lar (35-23), hala bir hücum olarak mücadele ediyor, ancak yeterince yapıyor.

Cuma gecesi Mark Canha’nın iki koşulu homer’ında Cuma gecesi 10 isteka 3-1 kazandılar. Liam Hendriks (3-1) sekizinci sırada sorun bulmadan önce mükemmel bir yedinci attı, Ty France da Seattle için bir sigorta koşusu yaptı. Fransa, ikinci maçta iki katına çıktı."Mariners yöneticisi Scott Servais, geri dönüşün çok önemli olduğunu söyledi. "Çaba ve eziyet hakkında yeterli söyleyemem. Biraz cesaretimiz var."Seattle, A’nın sağ kolu Daniel Mengden’in Ağustos 3’te yaptığı pozitif koronavirüs test sonucunun ardından 3 Eylül ertelemesinden gelen bir makyaj olan Game 2 için ev sahibi takımdı.

Oakland’da ilk beş vuruşta yedi vuruş yapan Mike Minor, 14 Eylül’de Seattle’a karşı A’lara katıldığından beri sadece bir galibiyet elde etti. A’nın sağ kolu Paul Blackburn (0-1) sezondaki ilk maçında 2. maçı kaybetti. WinBILLS A’ları, genel olarak beşinci çift başlılıklarını, 19 günlük bir aralıkta dördüncü ve 13 gün içinde ikinci maçlarını oynadı. 14 Eylül’de Seattle’da birbiri ardına Mariners.Oakland, 1986’da da beş kez oynadığından beri en çok çift başlığını oynadı. RHP Seth Frankoff’u çift kafa için 29. oyuncu olarak ekledi.UP NEXTRHP Frankie Montas (3-5, 6.32 ERA) normal sezon finalinde A’lar için iki gol atmayı hedefliyor. Seattle LHP Marco Gonz ile kaymaya başlayın ales (7-2, 3.06) altıncı sıradaki başlangıcını kazanmak istiyor .— Daha fazla AP MLB: https://apnews.com/MLB ve https://twitter.com/AP-Sports Oct 8, 2020Peter Keating ve Dan Hajducky ile Anthony Olivieri 26 Mayıs 1995’te Baltimore’a karşı bir maçın yedinci vuruşunda, Ken Griffey Jr., Orioles dış saha oyuncusu Kevin Bass’ın sağ ortasına doğru yükselen bir sinek topu izledi. Duvarın yakınında, ayağa fırladı ve ayakları Olimpik bir engelli gibi havada açıldı.

Griffey, sağ kramponunu Kingdome’un kuzeybatı yeşil dolgusuna, 380 metrelik tabelanın hemen sağına soktu ve ters vuruş yaptı. Sahayı atan Randy Johnson, çimlere yığıldı. Johnson, izleyen herkes gibi, beyzbol tarihinin en iyi yakalamalarından birine tanık olduğunu hemen anladı, ancak oyunda, Griffey’in sol eli, fırlatan eli duvara çarpmanın etkisini emdi. Sol bileğini kırdı. Yaralanma onu sezonun yarısını kaçırmaya zorladı.

Şok geçiren Seattle Mariners, Ağustos ayı başlarında Angels’ın 13 maç gerisine düştü. 25 yaşındaki iyileşmekte olan Griffey, kulüp binasının dışında bir gün birkaç takım arkadaşı tarafından şaşkına döndü. Peki takıma yardım etmek için ne yapıyorsun Junior? diye sordular Gruffey gülümsedi."Griffey onlara sadece beni playofflara götür, dedi. "Ve hepiniz sırtıma atlayabilirsiniz."Griffey harekete geçtikten sonra (programdan iki hafta önce), Denizciler bir saldırı yaptı. Bu 13 maçlık açığı ihtimal dışı bir şekilde sildiler ve Angels’a karşı tek maçlık bir eşitlik bozma kazanarak New York Yankees ile bir Amerikan Ligi Lig Serisinde karşılaşmak için ilerleyerek ilk sezon sonrası rıhtımlarını kazandılar. Seattle, New York’ta serinin ilk iki maçını kaybetti – ikincisi 15 vuruşluk bir yumruk attı – ardından Ekim 13’te Kingdome’da kazanan her şeyi alır 5. Maçı zorlamak için geri döndü.

8, 1995. Sıradaki şey – gergin, ileri geri 11 vuruşluk bir maç – beyzbol tarihindeki en heyecan verici sezon sonrası serisinin zirvesine ulaştı. Rekor 13 kurşun değişikliği ve altı gelecekteki Onur Listesi içeriyordu. Her iki franchise için de tarihin akışını değiştirdi, Seattle’da beyzbolu kurtardı ve ironik bir şekilde Yankees hanedanını ateşledi.

Griffey bir peygamber olduğunu kanıtladı. Ekip arkadaşları, kelimenin tam anlamıyla sırtına döndü … Griffey’in ilk evden seriyi kazanan deli atılmasından çeyrek asır sonra, ESPN o ana bağlı geniş bir kaynak yelpazesine – oyuncular, menajerler, yayıncılar ve hayranları – çağı belirleyen oyunun kendileri ve her takımın geleceği için ne anlama geldiğini öğrenmek için. Seattle Ağustos ayında 13 maçlık bir açıktan Melekleri yakalamak için toplanırken, Mariners hayranları tam güçle ortaya çıktı. "Atıcı Tim Belcher, basketbol sahası dolmaktaydı ve “Kaybetmeyi reddet” işaretleri her yerdeydi. Ben VanHouten / Seattle Mariners ‘İşte o zaman Seattle bir beyzbol kasabası haline geldi’ 1969’da Major League Baseball dört takımla genişledi ve Kansas City Royals, Montreal Expos, San Diego Padres ve Seattle Pilotları eklendi.

Pilotlar, 1 Nisan Şakası Günü’nde Brewers olmak için Milwaukee’ye taşınmadan önce Emerald City’de tek bir sezon oynadı. Pilotların ayrılmasıyla ortaya çıkan bir dava, 1977’de Seattle Mariners’ın yaratılmasıyla sonuçlandı. Tarihlerinin çoğunda, Pasifik Kuzeybatı’da saklanan ve ilk 18 sezonunda sadece iki kez .500’ün üzerinde bitiren Mariners vardı. Beyzbol dünyasının geri kalanına sadece kutu puanları. Bu 1995’te değişiyor. Jim Bates, Seattle’da yaşayan ve uzun süredir hayranı: Pilotlar ayrıldığında, sanki, "Yeterince iyi değiliz." Biz hep buna sahiptik "şimdi onlara göstereceğiz" tavır, ama sonra Mariners berbattı, bu yüzden onları çok hızlı göstermedik. 1993-2002 Mariners menajeri ve eski Yankees oyuncusu ve menajeri Lou Piniella: Seattle’daki ilk yılım, ben ve koçlar bir yemeğe gittik . Bir adam gördüm "Ben büyük bir Mariners hayranıyım.

Sezonunuz ne zaman başlıyor?" Dedim, "Zaten iki haftadır oynuyoruz." Kasabada olduğumuzu bile bilmiyorlardı. Ama ’95 tüm bunları değiştirdi. Mariners ikinci kaleci Joey Cora, 1995-98: Kazanmaya başladığımızda ve taraftarlar stadyumu doldurmaya başladığında, şehirde atmosfer tamamen değişti. Yılın başında, herhangi bir yere gidebilir ve tanınmayabilirsiniz; muhtemelen seni iki katına çıkarırlar. Yıl sonunda, hiçbir şey için ödeme yapmanıza izin vermediler. 2020 MLB Playoffları • En Tuhaf Dünya Serisi, çoğu 2020 anıyla sona eriyor • Kershaw, memleketinde bir dünya şampiyonu »• Rays neden Blake Snell’i çekti?» • Kershaw kendi playoff mirası »• Passan: Kum alanı rüyasından dördüncü maç» Eleme parantezi, programı ve daha fazlası »Norm Charlton, Mariners yardım atıcısı, 1993-97, 2001: O stadyumda 8.000 kişiyi bulmak için çok zorlandık. sezonun son ayında gelen takımlar, "Aman tanrım, burada oynamak zor." Stadyumun yarısı bağırıyordu "Git!" ve diğer taraf çığlık atıyordu "Denizciler!" Rangers atıcı Bobby Witt, [Mariners hayranlarından], "Dostum, saçlarını dikleştiriyorlar."Rick Rizzs, Mariners yayıncısı, 1983-91, 1995-günümüz: Sabah uyandığınızda kulaklarınız hala çınlıyordu çünkü bir önceki gece Kingdome’da 50.000 hayran vardı.

Basketbol sahasına gitmek için sabırsızlanıyordum çünkü toplanacağını biliyordum. Kalabalık ateşli bir ses tonundayken size söylüyorum, kendinizi duyamıyordunuz bile. "the Science Guy, Mariners sezonluk bilet sahibi, 1992-95: İşte o zaman Seattle bir beyzbol kasabası oldu. Bates: Oğlum Josh, bir tür cücelik olan geleofizik displazi adı verilen nadir bir hastalıkla doğdu. Doktorlar, işlerin kendisi için acı verici olacağı konusunda bizi uyardı.

7 yaşına geldiğinde artriti olacaktı, muhtemelen yürüyemeyecek, kesinlikle koşamayacaktı. Ama beyzbol harika bir terapi aracıydı, çünkü elini bir eldivene sokabilirdik ve eldiveni açıp kapatmak için yorulmadan çalışırdı.